| meinteil a întrebat:

Baieti,ati patit vreodată sa vorbiți cu o fata sa va atasati de aceea persoana si dupa o perioada fara sa fi facut nimic sa dispară?
Asta e unul dintre motivele care am ales sa raman singur fiindca oricat de mult am incercat sa am o persoana langa mine si sa fac totul sa mearga bine la un moment dat disparea fara nici un motiv, si ma gândesc ca daca as incerca din nou acelasi lucru s-ar întâmpla va dispărea din nou.
Voi ati patit asemenea lucru?
Voi ati patit la fel

5 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Da, vorbeam de 3 ani pe Whatsapp și într-o zi văd că m-a blocat pe aplicație. Am sunat-o și mi-a zis sa nu o mai caut.

| alexalx1234 a răspuns:

Da... Chiar acum am patit... Si nu e prima oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-am înțeles prea bine la ce te referi. Cred că ai dat de persoane care nu te potriveai.
Nu văd de ce ai renunță atât timp cât nu ai dat de una potrivită. Eu m-am atașat de vreo 4 fete/femei și nu a dispărut absolut nimic, sunt la fel de atașat din primele zile/saptamani in care le-am văzut.

Probabil daca încerci din nou același lucru se poate sa dai gres, dar nu pentru că o să dispară ceva, ții tu ceva pe suflet și nu ii dai drumul cu fetele care le-ai avut în trecut. Iar asta te previne să îți faci altele noi, daca dispăreau sentimentele tale pentru ele. Nu mai puneai întrebarea asta. Împăcate cu ideea că asta s-a întâmplat.și nu tine nimic în tine, lasa-te limber. Un pic de dezvoltate spirituală, nu ți-ar strica.

| Paul754880338 a răspuns:

Un paradox matematic face ca, desi fetele sunt inferior numeric barbatilor, sa aiba tot timpul mai multe "oferte". Asta creaza acest mic dezechilibru sau acest comportament usor de neinteles. Dar in acest caz daca elimini paradoxul, tot in preajma unui barbat a sfarsit disparitia zanei, nu? Deci cum spune fizica : nimic nu dispare, nimic nu apare, totul se transforma. Daca ramai "in joc" vei receptiona intr-o zi o zana data disparuta de un alt print

| 239 a răspuns:

Da, se poate intampla