| anonim_4396 a întrebat:

Baieti cind e mai placut, sa faceti dragoste cu o fata virgina sau cu una deja care nu mai e virgina?

Răspuns Câştigător
| mihai_2648 a răspuns:

Cu o fata virgina e mult mai bine sa stii ca nu a mai fost nimeni inaintea ta pe acolo

10 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Cred ca baietilor le place cu cele care nu mai sunt virgine pentru ca pot face ce vor, faara sa le fie frica ca le doare sau alte neplaceri la dezvirginare.

Răspuns utilizator avertizat
| Feliciann a răspuns:

Eu prefer dezvirginata fiind ca nu te chinui cu ea sa o patrunzi, nu iti plange la ureche, nu iti zice stai asa ca simt ca ma rup happy
Si de la aia dezvriginata te mai poti lipi de un oral inainte de a il introduce in ea ca sa fie umed, si mai am o prbl am 23 de cm si foarte gros

| Cristi1998 a răspuns:

Ne e indiferentwinking
preferabil nevirgina...

| albrosie a răspuns:

Daca e persoana pe care o iubest att virgina daca nu... oricum **** numa fie

| suiram_1249 a răspuns:

Care nu mai ieste virgina...cand ieste fata virgina stai astepti o incurajezi ai grija de ia parca ie din portelan etc!

| anonymus07 a răspuns:

The virgins big grin

| Claudiu93_7511 a răspuns:

Care sa nu fie virgina...

| seba99_8797 a răspuns:

Nu mai e virgina

| Triada a răspuns:

Mie mai mult imi place cu una care nu mai e virgina deoarece nu mai trebuie sa ai grija sa nu o doara si sa te opresti cand ea zice. plus curge sange. blah blahtongue