| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, va plac fetele cu parul foarte lung, pana la fund sau mai jos?big grin
dar de cele cu parul pana la umar sau mai scurt ce parere aveti?
fundalove struck

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Ne plac fetele cu par la fund si sa fie lung rolling on the floor
ce intrebare pui si tu.ne plac femeile interesante,frumoase, bune, inteligente.cum sunt toate femeile in basme.La ce crezi ca ne foloseste lungimea parului? Ca doar nu ne culcam cu parul ei. sau ne indragostim de par.Aiurea intrebari puneti.

| VacutzaRoscata explică:

Ecea,deci tu vrei doar sa te culci cu ele si atat, nu-ti pasa cum arata, doar sa aiba gaura aia oh go on ce mentalitate aveti unii

| Jigsaw a răspuns:

Par scurt- nu-mi place de fel
Lung pana la fund- nici asta
Imi plac cam pana pe la jumatatea spatelui...

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Fiecare cu gusturile lor.Sti vorba aia nu te poti caca in gustul omului. dar te poti caca in gura lui ca sa i schimbi gustul :p