| XdeaaX a întrebat:

! baietii.cum arata fata ideala pentru voi? ofer funta

6 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Nu's baiat da it zic eu:90, 60,90

| AnnaDee a răspuns:

Doamne, baieti, ma flatati! Numai satene, slabute, inalte? YAY! Am nimerit unde trebuie (asa arat eu).
Glumeam, tine de la o persoana la alta. happy

| XdeaaX explică:

Ppai dc nu ai acces?
id meu ursulet_de_plush07

| LolLzz a răspuns:

Ochii albastrii/caprui,par negru/castaniu, slabutza, draguta

| usernamebpla a răspuns:

Ochi caprui, par castaniu, nici prea slaba (scleptzi ) dar totusi slabutza, inaltime 1, 65 (in jur de ) un zambet fermecator, daca vrei iti arat poza id meu : just_me_thata_96

| AnloenX a răspuns:

Frumoasa,draguta, inalta, slabuta, ochi caprui, par saten, pentru mine asa arata dar... din pacate nu am acces la ea sad