| Corina1325 a întrebat:

Baietii se excita super tare doar cand sunt cu iubita lor? Cand fac sex adica.? Sau pot sa faca asta uitandu.se doar la un film sau ceva, necontand daca sunt in pat cu o anumita fata?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Baietii se excita din orice insa excitatia maxima o au atunci cand fac sex cu cineva. Nu se poate compara excitatia provocata de privitul la filme porno si cea provocata de partener. Si asta indiferent daca e iubita lor sau un one-night-stand.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce crezi ca e industria asta porno atat de dezvoltata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E na?! La cati baieti esti tu iubita?rolling on the floor scuze dar cam asa suna, sunt baieti intre baieti, unii care se exicita si atunci cand se uita si la mersul unduios al unei fete dar sunt alti baieti care au nevoie de "incalzire" pentru a se excita

| LineGuide a răspuns:

Nu imprejurarile conteaza, ci pur si simplu ipostaza in care este. Un baiat se excita mult mai usor ca o fata, si poate face asta pur si simplu gandindu-se la ceva ce-i place.
Mult noroc!

| Keith a răspuns:

Daca un baiat face sex cu iubita lui la momentul actual, nu il mai intereseaza privitul si o practica direct daca e cu iubita in pat, in schimb daca e singur se poate excita privind filme porno de exemplu masturbandu-se.De asemenea unii baieti care sunt cu iubitele in pat si vizioneaza un film porno inainte de a face ceva se incita si trec la fapte.

| Roland22 a răspuns:

Se pot excita din orice, daca vad o tipa misto, daca se uita la filme, etc