| Baby a întrebat:

Big big problem. acelasi tip, care cica nu ii place de mine azi a inceput sa imi zica chestii de sex si dume, si eu aveam o fusta scurta pe mine si imi tot zicea ca din cauza fustei mele se tot gandeste la chestia asta, si etc. A sugerat sa o fac cu el, dar era o discutie nevinovata, aiurea, nu vorbea serios, cred, oricum el nu e genu care sa se dea la toate si asa si nici nu are prietena. I-am zis ca imi iau o camera la un hotel si ca il astept si a zis ca vine ( eu glumeam ) si na ma rog am tot vorbit asa aiurea si i-am zis ca nu vreau sa fac nimic cu el, si la un moment dat eram undeva si el tot venea la mine si se punea in fata mea isi punea mainile de perete, ca eu stateam cu spatele la perete si tot incepea dupa sa ma prinda de talie si isi lasa mainile tot mai jos si i-am zis de cateva ori sa ia mana si nu a mai pus. Si inainte sa plec eu, m-am dus in fata lui si am observat ca ii batea inima foarte tare si i-am zis si a facut pe curiosu si dume probabil ca sa se scoata. Oricum, eram la mai putin de un centimetru de buzele lui si cred ca se astepta sa il sarut dar am plecat.
Crede-ti ca ma place? nu cred sincer ca facea misto pentru ca daca era asa putea sa o faca de mult, ca ne cunoastem de mult timp...
Eu sincer nu cred ca o sa fiu cu el, dar sunt doar curioasa, stiu ca voi n-aveti de unde sa stiti daca ma place dar vreau o opinie.
Oricum m-am hotarat sa-l ignor de acum.big grin

5 răspunsuri:
| Ionela78 a răspuns:

Pai intreaba-l cand trebuie mai intalnesti cu el daca cumva el te iubeste. daca o sa zica ca da atrunci incearca o relatie. daca te vrea numai pentru stii tu atunci ii zici ca se termina.dar daca vezi ca va fi ceva serios intre voi incearca sa continuii.asta depinde si de cat de tare il placi.bafta!

| rapa a răspuns:

Prosto laughing

| WeaponGirl a răspuns:

Esti fata desteaptawinking eu sincer cred ca te place, daca e dupa cum ai spus... ignora-l! o sa moara incet si sigur laughing

| FreeLife a răspuns:

Tipul dupa cum l-ai descris e un obsedat... nu cred ca te place ci vrea doar sa "aiba parte de distractie" cum ai spus si tu "ne cunoasteam de mult timp..." daca era sa te placa te intreba demult. Deci solutia ta e buna, nu te place vrea doar sa se distreze si prin faptul ca te cunoaste stia ca n-ai sa-l spui parintilor sau colegilor sau ceva in genu tongue
Have fun!

| Ank02 a răspuns:

Buna.din cate zici baiatul asta simnte ceva pentru tine happy parerea mea.