| anonim_4396 a întrebat:

Bromazepam are bromura de aia care face sa numai am erectie? Vreau un raspuns sincer si serios va rog!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu e contra erectiei.
Este un "drog" folosit in caz de stari de panica sau inaintea unor interventii chirurgicale (minore), cu efect asemanator diazepamului (valium).

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu are legatura cu ce zici tu.Bromazepam e un anxiolitic indicat in stari de anxietate, tensiune psihica, frica intensa, panica etc.Este pentru a te linisti, calma..Se da doar cu prescriptie de la medicul psihiatru.
Zi faina.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Studiaza cu atentie prospectul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc la ultimi doi