| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! Funda, vot. Cine are cont pe Lady popular si nu il mai foloseste si domnisoara este trecuta de nivelul 6 dc poate sa imi trimita numele si parola printr-un mesaj privat pls.

Scuze de categorie dar daca pun la Jocuri PC online nu imi rasp nimeni :d.

1 răspuns:
| xAimeeRO a răspuns:

Dar de cenu faci singura si eu am 2 unu delevel 12 si altu de level 16 dar nu dau si mai am unude level 7 si altu de 15 dar nu le dau pentru stau pe toate, si eu am cerut si nu au vrut sa-mi dea, acum nu dau nici eu...nu ma astpet la funda pentru nimi eu doar ti-am spus:*Bafta