| looly_7360 a întrebat:

Buna am 12 ani si nu am o iubita. imi place de o fata de la mine din clasa si cred ca si ei ii place de mine plz help!

7 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Dacă ai 12 ani consideri că eşti capabil să menţii o relaţie la o vârstă aşa fragedă? Mi se pare banal. Desigur, dacă-ţi place de acea fată, îi poţi spune. Dar dacă nu eşti sigur de sentimentele ei pentru tine, mai bine stai cuminte. E posibil să rămâi cu răni urâte.

| CryStAll_7863 a răspuns:

Nu ti se pare ca esti prea mik pentru asa ceva?!

| Kiraa a răspuns:

Zii cati place de ea... daca ea nu te place trimite-mi un mesaj.o sa-ti spun ce sa faci pentru a o face sa-i placa de tine, chiar daca o vei deprima devil

| MeMyselfI a răspuns:

Si eu am crezut ca ma place un baiat si intr-un fel a aflat chiar de la mine, dar nu ma placea...eu inca cred ca simte ceva pentru mine. poate daca mai astepti totul va veni de la sine

| Azazel_2358 a răspuns:

Stai ma cumintelaughingLasa relatiile

| AndraSt a răspuns:

Pai daca tie iti place de ea si ei te tine, haide ce mai astepti>stii tu chestii frumoase.Sau scrie-i niste scrisori secrete sa nu stie ca de la tine vin.Sau daca are mesinger poti sa faci o fotografie cu ea si cu tine pe www.pizap.com,felicitari,si mai sunt idei.Si cine stie pate intr-o zi o sa iti dea un pupic pe obraz! :-*

| looly_7360 explică:

Dau fundita cel mai bun raspuns