| gabrielam123 a întrebat:

Am 17 ani si mi-am bagat degetul in vagin. Daca mi-a curs sange nu stiu deoarece fix atunci mi-a venit ciclul. Deci am himenul rupt sau nu?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Who cares?!?
Dacă ți-a plăcut, continuă!

| sofisis a răspuns:

Daca te-a durut vreun pic, l-ai rupt.
Ce mod stupid de a te dezvigina laughing)

| LineGuide a răspuns:

Este posibil sa iti fi rupt himenul. Totusi, virginitatea nu tine de masturbare, ci strict de sex, o persoana virgina aste persoana care nu a avut niciodata o relatie sexuala.
Mult noroc!

| Me01 a răspuns:

Daca te-a durut putin ai himenul rupt.

| Anonymous999 a răspuns:

Posibil l'ai rupt.Nu'ti mai baga degetele nu e frumos sa te dezvirginezi singura.

| HeyMan a răspuns:

Nu il ai, daca erai destul de excitata himenul tau lasa sa intre si 2 degete fara sa curga nici-un pic de sange.