| Cr7adi a întrebat:

am 18 ani si am vb pe facebook cumomfata tot de 18 ani.Mi-a dat like la poze si eu la fel si ea a zis prima "buna".am vb despre noi i-am luat nr si am stabilit intalnirea azi dupa scoala.faza e ca eri seara cand am vorbit mi-a zis ca ii este dor de fostul sa u prieten si ca nu ii raspunde la mesaje.m-am simtit cam naspa dar am zis ca stiu sentimentu si ca o sa ii treaca.oare a vrut sa ma testeze cum reacrionez deoarece a zis inainte ca ii place cum vorbesc cu ea si ca is dragut si ca abia asteapta intalnirea. ceva pareri pls

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Decat sa invarti mii de ganduri in minte si sa nu stii nimic sigur, mai bine du-te la intalnirea ta si vezi cum merge.
Vezi cum iti vorbeste fata, vezi daca te place si daca va potriviti si abia pe urma poti incepe sa-ti faci probleme, daca chiar ai vreun motiv.
Deocamdata nici macar n-o cunosti!

| dany2001 a răspuns:

Da, vroia sa te testeze