| Loca a întrebat:

Buna!
Am auzit o melodia super tare pe MTV daca imi puteti spune cum se cheama. spunea cam asa: be a long de mai multe ori in refren.Si in videoclip sunt 2 baieti care merg cu o masina decapotabila si la un moment dat vin si 2 fete parca o fata avea parul asa cam portocaliu.Am uitat sa mentionez ca o canta un baiat.
Funda!
Scuzatimi categoria aleasa dar e cea mai populara!

Răspuns Câştigător
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Cumva asta?
http://www.youtube.com/watch?v=S8s5fs6jjTY

11 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Deepside Deejays-never be alonehappy

| R3sPeCt a răspuns:

Cred ca e melodia asta :--Deejays Deepside - Never Be Alone-- sper ca te-am ajutat, daca e asta, e misto rau melodia MADE IN ROMANIAwinking

| tilll a răspuns:

Never be alone

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! melodia este cantata de deepside deejays- never be alone!

| Daredevil1998 a răspuns:

Play and win-never be alone asta e asa dam funda

| AdellaMrr a răspuns:

laughing te scuz dai funda deciii? eu stiu cum se numeste Deepside Deejays -Never be Alone! Funda?big grin

| strawberry03 a răspuns:

laughinglaughing...nu spune be a long ci be alonehappy si mel se cheama Never be alone...

| Twixi a răspuns:

Deepside Deejays-Never be alone.