| Anarytta a întrebat:

Buna,am avut primul contact sexual protejat acum doua zile, este normal sa sângerez?

4 răspunsuri:
| ovidasmihai a răspuns:

Da, dacă erai virgină.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca-i normal, asta se intampla tuturor virginelor cand au prima data sex vaginal, practic li se rupe himenul, ureori pot sangera si la a doua ori a 3-a penetrare, daca himenul nu s-a rupt de prima data.

Sper ca ai facut sex cu prezervativ... sa nu risti vreo sarcina, sau un BTS din cele grave sau mortale.

| dullcat a răspuns:

Buna, da, este normala o sangerare usoara, sau maidegraba spotting.La primul contact sexual unele fete sangereaza, altele nu.Se pare ca tu faci parte din prima categorie si e ok, nu te speria.

| Robert2526 a răspuns:

Sangerezi si acum?

PS: Pentru toata lumea, Violeta abereaza, nu toate virginele sangereaza prima data, in niciun caz! Nu inteleg de ce inca este tolerata de moderatori femeia asta cu toate prostiile ei