| Mentaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Este vara si vreau sa citesc cate ceva, nu pentru scoala ci pentru propria mea placere. Imi dati va rog frumos niste sugestii? Imi puteti recomanda o "biblioteca de carti electronice online "?

7 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

1)Cronicile din Narnia
se gasesc si online
2)Twilight
3)Troia(Legendele Troiei si ale Greciei)
4) Jurnalele Vampirilor
5) Circul Fantasia

| TheSupreme a răspuns:

Ca sa isi dea cineva seama de ce fel de carti ti-ar placea, ne-ai puta macar spune varsta ta.

| Mentaaaaa explică:

Nu vreau carti comune de autori romani vreau carti de care nu s-a mai auzit si sa fie buna love struck. Vreau o carte gen : Cartea fara nume sau Moartea te asteapta la cina.

| little4angel a răspuns:

Colectia de romane cu Arthur de Luc Besson, sper sa-ti placa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, Twilight, Fetita celei de a 6a luni, Tarzan,,, Mihail caine de circ,, de Jack London.Macar spune-ne cati ani ai/in ce clasa esti.
Hmmm...biblioteca online!? Intra pe www.scribd.com/

| Stefan22012 a răspuns:

Wattpad.com
Recomand urmatorul user:http://www.wattpad.com/user/Crys-Alexia

| Yona_6644 a răspuns:

Poti incerca ceva de Paulo Coelho daca vrei sa evadezi putin din monotonie cotidiana. Incearca,, UNSPREZECE MINUTE'' sau,, ALCHIMISTUL''. FUNDAA:*