| crinaandra a întrebat:

am o intrebare:daca un baiat ma uda fara sa-i fac nimic ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| AndreiutzaDeiutza a răspuns:

Daca tea udat o data poate ai picat din coincidenta dar daca tea udat de mai multe ori inseamna ca te place sau iti mai poti da seama daca te place dupa gesturi (cum se uita la tine,daca se da mare in fata ta, face scheme cu mingea dar special ca sa vezi, chesti din astea).

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Atat l-a dus pe el mintea ca sa-ti atraga atentia cu ceva!
Acum, gandeste-te singurica de ce o fi vrut sa-ti atraga atentia...

| Neimportant a răspuns:

Nu înseamnă pur şi simplu nimic. Te-a udat pentru că a vrut sau pentru că a vrut să vadă cum reacţionezi

| Barbiiie95 a răspuns:

Daca te-a udat cu apa inseamna ca vrea sa te ude cu sperma.

| Acadeeeaa a răspuns:

laughing se joaca cu tine, asta inseamnahappy.

| bia0000 a răspuns:

Depinde cum te udahappypoate te placewinking

| darrio2007 a răspuns:

Idiotenie.Din partea lui.

| B343 a răspuns:

Am mai multe variante: (nu le scriu numai pe cele care imi trec prin minte. pot fi mai multe)
1.erai imbracata intr-o bluza mai transparenta care daca e udata te face sa arati sexy
2. poate vrea sa vada cum arati uda
3.te plk/ub si vrea sa isi ascunda sentimentele enervandu-te
4.nu avea alta pers. de udat
5.e prost
6.a vazut ca ii stai in drum si vroia sa te ude ca sa te dai la o parte (poate udatul inseamna pentru el sa te dai din fata lui)
Sper ca te-am ajutat (eu merg pe varianta ca te place) :*

| Necunoscută a răspuns:

Te udă? love struck cu găleata?

Răspuns utilizator avertizat
| numedeutilizator a răspuns:

Ca e foarte tampit si ca nu il duce mintea mai multhappy

| TrollHeart a răspuns:

Crede ca esti in calduri! du-te langa el si spune-i sa te lase in pace

| alin_9439 a răspuns:

Pai te uda pentru ca ii place ceva special la tinebig grin. Funda?

| Mihai_5019 a răspuns:

Vrea sa te f...a

| FeTiTaDeCaRtIeRx3 a răspuns:

Cai place sa te vada umedalaughing