| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Am o intrebare pentru voi va rog sa ma ajutati cu cat mai multe raspunsuri. Daca doua persoane fac sex pentru prima data adica sunt virgini amandoi cam cat tine actul sexual? Multumesc.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde de baiat,dar, in general, destul de putin caci nerabdarea si extazul primei noptii apar mereu.

| liviu42 a răspuns:

Foarte putin din cauza excitatiei si a evenimentului.

| fgch a răspuns:

Pai depinde.Pentru baiat cred ca undeva intre 30 de sec si 5 minute.Acum depinde si de emotii, starea de spirit, oboseala.Sunt mai multi factori tongue

| Delia_7017 a răspuns:

Depinde,dar el o sa se termine foarte repede in comparatie cu ea, care mai are poate si dureri.happy

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Poate dura si 10 minute. Asta nu este o regula scrisa...ca cei care sunt virgin trebuie sa faca atata timp prima oara. bla bla bla! Poate dura si 3 ore asta depinde de ambii parteneri.

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Poate dura si 10 minute. Asta nu este o regula scrisa...ca cei care sunt virgin trebuie sa faca atata timp prima oara. bla bla bla! Poate dura si 3 ore asta depinde de ambii parteneri. happy
Sper ca te-am ajutat

| anca_1934 a răspuns:

Depinde de ei de exemplu si la 2 persoane care au experienta poate sa tina putin ...depinde de starea emotionala pe care o aveti