| RossaAndreea a întrebat:

Am o intrebare referitoare la baieti.Cum iti dai seama ca un baiat minte?

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Iti dai seama ca un baiat minte dupa:
- microexpresiile de pe fata lui (de exemplu cand evita sa te priveasca in ochi)
- daca se agita si nu are stare cand ii pui o intrebare la care el ar fi predispus sa te minta
- unii baieti dupa ce au mintit vor sa gaseasca alt subiect de discutie.

4 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Foarte simplu : isi misca buzele! laughing

| Jake109 a răspuns:

Daca ii pui aceiasi intrebare de mai multe ori de fiecare data formulata altfel, vor evita oarecum raspunsul sau iti va spune dar de fiecare data alta varianta!

| pcornelia18 a răspuns:

Pai dupa cum are fata de obicei se imbujoreaza se balbaie vorbeste 1 min dupa aia tace si iar vorbeste cam asta este

| elenaaa15 a răspuns:

E usor... se vde pe fata... sau daca incepi sa-i pui intrebari o sa se incurce la un moment dat happy