| Bloody a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti.Cum arata fata ideala in visele voastre?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Scuze că mă amestec şi eu aici.../Că nu sunt băiat/Dar vreau să îţi spun că băieţii, dragii de ei/Nu mai ştiu să aprecieze fetele speciale/ Le apreciază pe cele de cea mai joasă speţă/Care nu au scrupule/Şi se pretează la orice/Băieţii nu mai ştiu ce-i dragostea/ Vor doar să-ţi atingă scopurile meschine pentru stisfacţiile personale/Pentru a-şi atinge scopurile animaliere/Şi ca drept dovadă/Convinge-te singură... din ceea ce vezi

7 răspunsuri:
| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Ely vreau sa te conatrazic eu nu ma incadrez in descrierea ta -.-' sincer pentru mine fata ideala e sa fie rapidista si atat

| clickdreaptadelete a răspuns:

O bruneta focoasa dar in acelasi timp si romantica. si sa aiba sanii asa cat pentru varsta ei. off bine de ce sa nu recunosc imi plac sanii mai maricei [si fundu cam la fel ] :X. si repet faptul ca pentru mine conteaza mai mult si caracterul ei nu doar sa fie dotata daca ma intelegeti.

| silver1864 a răspuns:

Ely cam o dai in bara cand afirmi pentru toti baietii... nu mai suntem noi nici chiar asa, cel putin nu toti, ca fraza data o putem intoarce invers si primim viceversa femeilor care umbla dupa bani, masini, un print pe mercedes happy sau poate pe tine nu te-a apreciat cineva? )))))

| Laptuca a răspuns:

Asa cum a aratat si la ultima intrebare de genu.

| dane95 a răspuns:

Corp frumos, tatelaughing fata frumoasa, blondahee hee

| wnikon a răspuns:

Ce intrebare stupida ...mai exista fete ideale,,,, nu mai sunt sunt pe cale de disparitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine arata ca fetele din filme.Ma indragostesc de fete care joaca in seriale disney, in filme de orice fel, documentare...Imi plac fetele Americance. n-am mai fost de mult timp indragostit de o romanca.