| roxy24 a întrebat:

Intrebare mai ales pentru baieti.Cum se comporta un baiat intr-o relatie atunci cand iubeste?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Frumos cum crezi? tu cum te-ai comporta? așa s-ar comporta și el. Ar avea încredere în tine, ar fi sincer cu tine, ar aprecia orice ai face.

Răspuns utilizator avertizat
| SunnyDay88 a răspuns:

Are grija de partenera lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuupass a răspuns:

O invita la un suc ca sa o cunoasca mai bine. sa faci cinste rolling on the floor)) si dupa max o saptamana 1-2, ii spui ce simti si va fi flatata happy noroc

| Cerby a răspuns:

Daca il cunosti foare bine il vezi ca se comporta foarte ciudat de exemmplu:te evita; cand vorbeste cu tine se balbaie ori altii stau mai rau ca lipitoriile dupa tine comportament variaza in functie de fire+comportament

| MasterGamerEddy a răspuns:

Pai uni baieti se poate urat rau cu fetele si asa si fetele cu baietii!

| roxy24 explică:

Si daca te critica mai mereu ce inseamna?