| ionyionelutza a întrebat:

.Am o problema foarte mare.crying.
Deci eu am fost cu un baiat acum 3 luni si cand ne-am desp mi-a spus ca vrea sa fie singur o perioada ca sa isi puna ordine in ganduri, problema este ca noi de atunci am continuat sa e vedem, comportandu-ne ca si cum am fi impreuna, acum ceva timp s-a pus "casatorit" pe facebook si mi-a spus ca e la vrajeala(fata cu care era "casatorit" este in Italia)dar de curand mi-a spus ca ii vine nevasta acasa, eu nu am dat importanta dar aseara cand am vazut ca nu mai este "casatori" i-am spus:"pacat tocmai acum cand vine acasa?" la care el mi-a raspuns ca de fapt ea cand vine o sa doarma la el in prima seara si o sa se vad des..Precizez ca am incercat sa imi fac alta relatie si de fiecare data mi-a spus ca de ce nu ii spun si ca de ce nu stau singura ca si el face la fel, mi-a facut cadouri de 1 si 8 martie neavand nici legatura:X..nu stiu ce sa mai cred, uneori am impresia ca el de fapt ma place si ca vrea sa imi faca inciuda, se comporta asa frumos cu mine, ma invitat la tara la el in vacanta si alte chestii, mereu cand vine de la facultate din bucuresti ne vedem, ma ia cu el unde se duce, dar nu stiu cand am auzit ca vine aia si doarme la el am inebunit..ma gandesc ca poate vrea sa vada cum reactionez sau nu stiu..va rog astept parerile voastre:X.crying(.
P. S. eu il iubesccrying

2 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

laughing)), of of saracu, face asa doar sa te oftice sa vada daca iti pasa de el, crede-ma nimic din ce zice nu e adevarat, e indragostit lulea de tine, :*

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Deci expriesia asta luam o pauza este folosita in mare parte cand vrei sa scapi de cineva, vrei sa te desparti, el inca mai tine la tine mai e atent cu tine dar s-a plictisit sau nu ii convine ceva, el vrea altceva dar mai tine la tine in adancul sau, prin incercarile lui de a iti spune ce face cu cine face etc el nu incearca decat sa se razbune, e foarte orgolios adica fara nicio obligatie fata de el iti spune sa il anunti si sa fii singura, pff e aiurea, eu zic ca baiatul asta nute merita, tu nu esti carpa lui.
Iubirea nu tine o vesnicie
Numai bine