| Claudia_1274 a întrebat:

am si eu o intrebare, acum 2 luni am facut un avort si nu mi-a mai venit ciclul straight face, stie cineva ce poate fi? astept raspuns urgent va rogcrying

17 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

@Mao : mi s-a facut pielea de gaina. nu am putut sa ma uit la tot videoul. nu am putut rezista.

| Barbiiie95 a răspuns:

Pacatoaso!
Sa'ti fie rusine!
Ai omorat un suflet nevinovat, cu ce ti-a gresit fiinta aia?
Ti-a placut sa te calaresti dar de crescut copii nu-ti mai place?
La ce l-ai mai facut?! Ca sa-l omori?!
RUSINE!

| Barbiiie95 a răspuns:

Se pare ca pentru Crina este o mandrie ca a facut si ea acest lucru cica " si eu am facut", mi-ar fi rusine.

| Mao a răspuns:

Ai făcut avort?
Ştii măcar ce-i ăla avort?
Ştii măcar ce presupune avortul?
Ştii cum este scos copilul?
Vrei să vezi?
http://avortulsicontraceptia.ro/......hirurgical
Felicitări.

| deniisa a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa mergi la ginecolog pentru a sti ce s-a intamplat.

| deniisa a răspuns:

Repet si eu ce a spus Andrada: sa arunce cu piatra cel care e fara pacat. Ar trebui sa va limitati sa raspundeti la intrebarea Claudiei. Suntem aici sa o ajutam sau sa o criticam? Fiecare este raspunzator de propriile fapte. Ea stie de a procedat asa, ce este cel mai bine pentru ea si nu suntem noi in masura sa o criticam.

| geologul a răspuns:

Du-te la un specialist, mai bine asa ca nu poti sa stii ce s-a intamplat cand ai facut avortul

| Crinutzaaa a răspuns:

Si eu am facut. ai luat medicamentele? si e cam normal sa iti vina ciclul dupa 1 luna 2.pentru ca atunci se vindeca p acolo

| Crinutzaaa a răspuns:

Hei dar sincer acum stiu ca nu e ceva bine si ca e pacat. dar de ex. si pentru Claudia poate ca nu putea sa-l tina. poate ca are o varsta care nu ii permite sa aiba copil. sau parintii. sau si asa poate nu a fost pregatita poate nu avea conditii. sunt foarte multe motive. de ce acuzati asa fara sa stiti? Barbiiie95: nu ma mandresc sa stii. pentru ca imi pare rau ca am facut dar nu aveam alta solutiewinking

| Tooooo a răspuns:

Pai esti sigura ca avortul a avut efect?

Ca poate sa fi fost medici neatenti si sa nu fi facut avort pe bune,.

sau nu o sa iti vina ceva timp din cauza asta

| Elly_8212 a răspuns:

Fata draga, tu esti sanatoasa la cap? Asta este crima curata! Nu am putut sa ma uit la tot filmuletul...si asa simt ca am inghetat toata. Chiar daca am 13 ani si ceva, si nu prea am" dreptul" sa imi dau cu parerea, cred ca ai probleme grave. Daca as fi in locul tau as merge la psiholog, nu la ginecolog.

| Elly_8212 a răspuns:

Tu crezi ca rezolvi ceva ca mi-ai dat " Stupid"? laughing Tot vinovata de crima ramai!

| niki_3304 a răspuns:

Doamne!
e ora 4 dimineata is obosit da cand m-am uitat la video ala trimis de mao mi-a venit rau deci tu ai fracut aasa ceva i foarte scarbos si uuuuuuuuuuaaaa nnun stiu daca te consideri om normal!

| Aandre a răspuns:

Cati ani ai Claudia, draga?

| Aandre a răspuns:

Mao si eu m-am uitat la filmulet si pe la jumate l-am oprit pentru ca nu concep asa ceva, cum poate o femeie sa faca asa ceva.Adica te simti bine si dupa aia omori un copil nenascut,avortul ar trebui interzis, niciodata nu o sa fac asa ceva, mai bine mor virgina decat sa omor un copil nevinova.Rusine,Claudia!

| EncoreAbcd a răspuns:

@Mao m-am uitat la video trimis de tine jur ca mi-a venit ameteala si mie rau... in viata mea nu o sa fac asa ceva credeam ca e mult mai usor este groaznic cum poti fc avort cum poti fi asa fara inima? Ar trebui ca femeile sa fie omorate pentru treaba asta! Cat despre tine draga Claudia n-am cuvinte sa zic sper sa te macine vina pentru ceea ce ai facut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneee, fata v-a pus o intrebare, ce sunteti asa? de fapt cine sunteti ca sa o invinovatiti atat? are ea motivele ei pentru care a facut asta! stiti care e faza? care dintre voi e fara de pacat sa arunce primul cu piatrawinking

mai, eu nu stiu ce sa zic. nu-mi dau cu parerea, decat du-te la un medic ginecolog, poate la altul decat cel la care ai facut avortul, si asa o sa ai toate raspunsurile de care ai nevoie :*