| Euu12 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. am facut dragoste cu iubitul meu si sunt la zilele de menstruatie a 3 zii normal ma tine 6, am folosit prezervativul dar s-a rupt. si a lasat tot in mine, am mers dupa aceeia si am facut baie credeti ca as putea ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Du-te repede la farmacie si i`a pastila de a 2 zi ca sa fii sigura ca nu e vorba de nici o sarcina! Inca mai e timp.Pastila se ia in urmatoarele 42 sau 72 de ore dupa contactul sexual. Nu lasa lucrurile asa.Costa in jur de vreo 70 lei, dar merita. decat sa faci un avort si sa omori un sufletel mic, mai bine dai niste bani si asta e.Altadata fi mai pregatita si fii foarte atenta

Bafta

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu are nicio treaba baia. si-a dat drmul inautru nu p langa.hee hee
sigur ca e posibil. si trebuie s iei pastila d dupa.
sau sa iei ac.
ai grija si ia-ti un test d sarcina.

| swet girl 22 a răspuns:

Se poate dar totusi depinde... 50%da 50%nu

| Andrei_2426 a răspuns:

Daaa daca nu ai luat anticonceptionale

| bbe a răspuns:

Daaaaaa
ce treaba are baia?
lool
uh esti constienta ce faci? cand a simtit ca s-a rupt nu putea sa se opreasca?
iar tu? puteai sa iei pastila de a 2a zis
90% nu ramai insarcinata daca o iei

nu stiut. ciclul iti poate veni si pana la a 3a zii de sarcina. cel mai bine ar fi sa iti faci un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata nu ai cum sa ramai insarcinata asculta ce i-ti spun eu si nu mai fi ingrijorata m-ai inteles-
si nu m-ai citi ce spun alti.paaaaaaaaaaaaaaaa