| hapciucalit a întrebat:

Are ceva daca ultima data cand am facut dragoste cu iubita mea nu am folosit prezervativul iar cand am ejaculat am ejaculat pe spatele ei? Credeti ca ar putea ramane gravida?

6 răspunsuri:
| Bonotralalala a răspuns:

Atata timp cat cauti rezolvare pe site dupa ce ai facut prostioare, imi dau seama ca nu esti destul de matur pentru relatiile sexuale. Ai grija de tine si de ea si grabeste-te a farmacie pentru pilula de a doua zi. Nu e de joaca. Pace :*

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bonotralalala):

laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Probabilitatea de a ramane insarcinata era infinit mai mare daca sperma s-a imbibat in cearceaf sau patura si ulterior a dormit intinsa peste. big grin

| mihai69 a răspuns:

Da, dar cum ai făcut treaba cam pe dos, în loc de burtă o să facă o cocoașă...
rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Daca ejacularea a avut loc afara, nu poti fi gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca poate, daca ti-a iesit sperma fara sa simti cand o penetrai.