| catalina_8356 a întrebat:

am si eu o intrebare care necesita un rasp cat mai urgent: cate zile iti poate curge sange dupa dezvirginare? b va rog tratati intrebare cu seriozitate

Răspuns Câştigător
| 5123fsda a răspuns:

Depinde poate nu o sati curga de prima data, happy nu te speria unele fete is mai dotate si nu se dezvirgineaza asa usor, se dezvirgineaza dupa mai multe serii, depinde si de cat de dotat o fosst baiatu

3 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Dar ce.te-ai dezvirginat? ca in poza nu pari chiar asa de marethinking

| anaservic a răspuns:

Ei bine, mie mi-a curs in seara respectiva si a 2-a zi incontinuu, dupa care s-a oprit brusc.

| foxeye a răspuns:

Nu iti curge zile straight face doar cand se rupe himenul si atat... cel putin din cate stiu eui