| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce inseamna cand trandafiri rosi daruiti de o persoana se inegeresc?

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

Sunt doar superstitiiwinkingnu trebuie sa crezi in tampenii de astea...

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Se spune ca trandafirii sunt asemanatori cu daravela celui care ti-i daruieste...deci, iubitul tau e un negru cu scula de magar.

| Elena1234456 a răspuns:

Nimic.Florile s-au ofilit, dar gestul in sine este foarte dragut!

| Dia a răspuns:

Inseamna ca s-a ofilit iubirea din el!

| xMoTaNeL a răspuns:

Inseamna ca s-a ofilit.

Răspuns utilizator avertizat
| CapacDeBere a răspuns:

Ca...s-a innegritstraight face

| CapacDeBere a răspuns:

S'a ofilit fatolaughing

| Andreia06 a răspuns:

laughing Acea persoana ti-a facut farmece. E de rau! Iti propun ceva... Cumpara un trandafir si studiaza-l, vezi ce se intampla cu el. Daca nici asta nu te lumineaza, inseamna ca ai cazut in cap cand te-ai nascut.

| Laura1102 a răspuns:

Inseamna ca sa ofilit
Nu cred in asa ceva.
Ei se ofilesc in functiune de ce produse au fost puse in ei sa sa creasca si sa infloreasca frumos

| Adelina04 a răspuns:

Aoleu! I don't want to see Nu e a bine, cred ca esti blestemata!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai! chiar s-a intamplat asta?:O...al meu doar s-a facut visiniu,asta dupa ce s-a uscat, bineinteles...dar nu cred ca ar trebui s insemne ceva, doar n-o s stea mereu rosu:X