| bibi_3115 a întrebat:

am si eu o intrebare. ce se intampla dupa ce o faci pentru prima data? multumesc.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Slow a răspuns:

Nu se intampla nimic.nu mai esti virgin/virgina...pe baieti ii doare mai putin, pe fete mai tare (nu generalizez, fiecare persoana e diferita in felul ei). Ca fata trebuie sa ai grija sa nu ramai insarcinata. nu stiu daca la asta te refereai...

| AngelSpeed a răspuns:

Nu o sa se intample nimic big grin asa ca nu-ti fa grijiwinking

| banderas_7792 a răspuns:

Daca nu are experienta o sa fie ca dracu, daca are f misto, cauta-ma oricum... succes garantatwinking

| denis260170 a răspuns:

Adica cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te topesti dupa baiatul respectiv 2-3 luni si dupa acea te duci dupa altul ca nu o sa iti mai placa ce face primul baiat!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repeta intrebarea aici: http://www.sexologie.ro/

| Last1 a răspuns:

O faci si a doua oara

| jsnin a răspuns:

Trebue sa o faci si a 2 oara dar cu mine