| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, daca un baiat se uita la tine de cate ori are ocazia si te priveste insistent, inseamna ca te place?

4 răspunsuri:
| emilia21 a răspuns:

Buna daca un baiat se uita la tine insistent probabil ca te place si vrea sa intre in discutie cu tine, multe fete patesc asa! acum ramane de ales cine va face primul pas catre o discutie, dar mai bine asteapta sa vezi daca se va apropia el de tine, iar daca trece timpul si nu se apropie incearca tu sa faci acest pas!

| alexxa18 a răspuns:

De obicei da.

| Ea.e. a răspuns:

Nu neaparat.

eu am un coleg de cls pe care l'am placut, da nu mult.
si el se mai uita la mine din cand in cand, dar asta nu a insemnat ca ma place. ca acum ne tachinam mereu.laughingda nu ne placem, ne place sa ne enervam, da in gluma tongue

| dany4 a răspuns:

Tot ce se poate