| sweetmary a întrebat:

am si eu o intrebare.de ce ma plictisesc intr-una

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu cum reusesti,cinstit!
Citeste o carte,fa fotografii,iesi in parc la plimbare sau alergat,triaza-ti hainele in " bune" si " rele",alege ojele potrivite,incepe un jurnal,iesi la un volei,mergi si mananca inghetata,fa o plimbare in magazine,planteaza o floare,perie cainele sau fa-i si-o baie,sari coarda,incearca hainele mamei tale,vai,scriu o saptamana aici cu cate as vrea sa fac si nu-mi mai permite timpul!
Pune-ti creierul la contributie,viata e asa cum ti-o faci singura!
Daca te plictisesti, va fi plictisitoare!
Fa-o interesanta, POTI!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In doua ai incercat?

| splash132 a răspuns:

De p.r.o.a.s.t.a ce esti

| Andreia06 a răspuns:

Pentru ca stai pe TPU sa pui intrebari stupide, in loc sa faci ceva care sa te scoata din starea asta. Si ne-ai face si noua un bine daca nu am mai vedea astfel de intrebari.

| price a răspuns:

Pai e simplu esti o fire dinamica care traieste totul intens...gresesc? daca o fac da-mi spam...glumesc, daca esti o fire mai dinamica propune-i aventuri care sa va creasca adrenalina si apoi spune-i ca vrei si tu asta de la el sa te surprinda tot timpul.cred ca asta e problema, daca nu poate tine de firea omului. oricum nu este indicat sa va plimbati in parc:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu ai ce faccelaughing logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ai o preocupare sau pur si simplu esti satula de lucrurile banale care intra in cotidian, inscriete intr'un grup si iesi din normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fraiera.

| scatalin34 a răspuns:

Pentru ca nu faci nimic:p