| roxii_4584 a întrebat:

Buna:*:*:*. am si eu o intrebare:dupa dezvirginare luna aceea e neaparat sa iti intarzie ciclul? sau doar la unele fete? si cam cate luni dureaza dereglarea aceasta? multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Din cate stiu eu nu trebuie sa ti se deregleze ciclul.Ai grija...
Ai facut sex protejat?

| anonim_5778 a răspuns:

Nu la toate fetele intarzie dupa dezvirginare, depinde de organism.Ca sa nu-ti faciu griji, faceti sex protejat

| Lena_8278 a răspuns:

Sa fiu sincera. :-s nu trebuie deloc sa ti se deregleze ciclul. daca nu-ti vine ar trebui sa faci un test de sarcina ca sa fi sigura:-s.