| KingOfShame a întrebat:

am si eu o intrebare...Este adevarat ca daca te masturbezi des poti deveni ipotent?

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Devii impotent de la o anumita varsta m-ai inaintata dar daca te masturbezi prea mult varsta aceaeea va deveni una mai apropiata de cea precedenta deci in concluzie poti sa te masturbezi dar cu m-ai multa grija si iti recomand sa incerci sex-ul face mai mult bine decat rau big grin

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Nu nu este adevarat dar nu trebuie sa exagerezi cu masturbarea de ce nu-ti gasesti o partenera ca sa renunti la obiceiul asta?

| Heather2001 a răspuns:

Da,poti ramane ipotent daca faci Laba in exces

| alafaranume a răspuns:

Nu te-a invatat doamna profesoara ca poti sa orbesti de la asa ceva? ia-ti dracu o prietena si lasa labareala

| thekingisback a răspuns:

Masturbarea excesiva duce la probleme de erectie...ori ipotenta ori ejaculare precoce