| larisa232323 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti va rog fara raspunsuri la misto. De vreun an de zile prietenul ma tot roaga sa port o rochita scurta fara lenjerie la o iesire in oras, i-am zis sa isi puna pofta in cui pana acum, dar saptamana viitoare este ziua lui si vreau sa ii fac o surpriza pentru ca a fost dragut in ultima vreme. Am cautat pe net si am gasit cateva rochite...sa imi spuneti care va place mai mult :

1. http://ro.bfashion.com/tunici/tunica-zarina?sizeId=0&col orId=8
2. http://clubstyle.ro/rochii/rochie-cu-o-maneca-si-dantela .html
3. http://clubstyle.ro/rochii/rochie-plasa-si-epoleti-epole ti.html
4. http://clubstyle.ro/rochii/sexy-minidress-whit-embrodery .html
5. http://www.wildfashion.ro/......curta-club ig_lightbox2[gal]/2/

Răspuns Câştigător
| BlakeLively a răspuns:

Hei. Parerea mea este ca prima rochie este destul de eleganta si potrivit de scurta. A doua nu imi place deloc,nici culoarea si nici modelul. Cea de-a treia mi se pare prea serioasa, penultima este prea vulgara, dar imi place, iar ultima este prea de pitipoanca. Deci, ar trebui sa alegi intre 1 si 4. Sper ca te-am ajutat!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Niciuna. Dar dacă e musai să alegi din cele cinci, aș alege-o pe prima.

Deși aș prefera una de genul (probabil și iubitul tău s-a inspirat de aici):
http://youtu.be/2lxLE8DWN8k

| eurynomus a răspuns:

Bun! da dc fara lenjerie?

| iubesc a răspuns:

3 e cea mai tare..bafta si la multi ani.

| Oana92 a răspuns:

1 sau 2

| ywar a răspuns:

Ma consider un barbat normal cu pofte moderate si zic eu normale dar voi le intreceti pe toate. De ce ti-ar cere prietenul sa iesi cu o rochita si scurta fara lenjerie? Doar pentru ca asa a vazut el in nu stiu ce filme porno? E diliu?
Sa se duca dracu sa-si potoleasca hormonii si abia apoi sa aiba o prietena. Mi se pare penibil ce iti cere el si ma simt revoltat, si tine minte sunt barbat nu feminista isterica! Am impresia ca iese cu tine pe strada la expozitie cum ies aia pe la mare cu maimuta, puiul de leu, ursul, cainele sa faca poze. Eu as fi revoltat sa fiu in locul tau. E o injosire! Mai gandeste-te! Cat despre rochie nu stiu!

| Exilee a răspuns:

Ce vrea sa insemne " a fost dragut in ultima vreme"? Nu stiai ca noi am face orice pentru sex?

| grab a răspuns:

Da, ia-ti o costumatie sexy fara lenjerie intima pe tine, dar ia-ti niste chiloti si o bustiera in poseta.
Mergi cu el la restaurant (pentru ca doar acolo te asortezi) ii spui ca nu ai nimic pe dedesubt ( cu o replica gen "are you happy now?") si te scuzi, te dubi la baie si pui lenjeria intima pe tine.

Asa impaci si capra si varza.
Daca se supara ca ti-ai pus lenjeria pe tine ii zici ca daca doar asta conteaza la el, ori e impotent cu agravante ori sparge youporn-ul ca ultimul onanist!

| 7639781254 a răspuns:

Mie mi-au placut doar prima si a treia. Restul mi se pare prea de pitipoanca, dar e doar parerea mea. Totusi...am o nelamurire: de ce ti-ar cere sa porti rochia fara lenjerie intima? Mi se pare o fantezie cam bizara, dar cum vreti voi...

| EleSimoo a răspuns:

Sincer, gandeste-te la altfel de surpriza.

Cat despre rochii, nu as alege niciuna...

| vegeta a răspuns:

Poti alege una dintre linkul cu nr 1 sau cea din linkul cu nr 5 dar mi sa pare penibil sa o porti fara lenjerie adica ca sa ce ca nu inteleg sa iti vada el pasarica ca si cum ar fi un obsedat sau ca sa ce sa tio vada alti gandeste-te ca e penibil aceasta chestie si tu ar fi trebuit sa-i ceri socotela si sal intrebi dc are aceasta fantezie care e scopul?

| voicualexvoicu a răspuns:

Fustita cu numarul 4 arata bestial!

| eualexandra321 a răspuns:

3 este super dragutahappy