| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru voi. daca intrati pe youtube si scr pisici maneliste va apare un videoclip si o melodie daca cineva ma poate ajuta si doreste sa intre si sa asculte melodia si daca stie cineva cumva cine o canta va rog frumos sa imi spuneti. poooooooooooop

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Maneaua dauneaza grav comportamentului normal!
Oameni sunt expusi acestui stil muzical pe strada, in metrou, intre cocalari.Se recomanda clatirea urechilor cu muzica buna...

| AndreeA_4571 a răspuns:

O canta Florin Salam dar nu stiu cum se numeste melodia.

| Mefisto23 a răspuns:

E criminala pisica aia grasana laughing)

| asko a răspuns:

Poti sa copii adresa de youtube unde este linkul ca sa stie lumea exact despre ce este vorba
ceva de genul asta
http://www.youtube.com/watch?v=DTn1UP7SXN4&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altă metodă patetică de a face vizualizări pe youtube...