| craniul a întrebat:

Buna am si eu o intrebare special pentru fete poate e mai ridicola pentru unii dar eu chiar vreau un raspuns de la mai multe persoane majoritatea fete
deci : Voi fete de ce va place sa purtati lenjerie intima tanga sau mai pe romaneste ( cu ata )? multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Pai thinking Cred ca m-am obisnuit sa port tanga, nu ma deranjeaza deloc si imi place ca nu se vede urma prin pantaloni. Si mai cred ca sunt foarte sexy. Sunt ok si boxerii.

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu port boxeri din aceia micuti pentru ca de tanga mi s-a urat si nu mi se par atat de practici si comozi!

| Alisa a răspuns:

Pai de 2 ani eu am purtat numai tanga, pentru ca altceva pur si simplu nu suportam. Si abia acum din ianuarie am inceput sa port lenjerie normala(asa din cand in cand), si e mult mai comod si mult mai bine pentru corp.
Fiecare in ce se simte mai bine si mai lejer.

| VodkaCoca a răspuns:

Eu nu port deloc lenjeriebatting eyelashes
laughing)))))) glumesc,
pai nu mai e moda cu gogosari s'au cum ii numeste anumite persoane, eu port boxeri cand sunt pe stop, mi se intamplat sa merg la un botez si eram pe stop mi-am luat bikini si am bagat deala inters, nu puteam sa merg in rochie stransa pe corp si cu boxeri, si ca sa iti mai ceva "tanga" sunt altfel de chiloti nu sunt aia simpli cu ata big grin informeazatehee hee si mi se intampla cand nu portbatting eyelashes))))))

| Denisa a răspuns:

Pentru ca suntem ECOlaughing)
Hai ca glumescoh go on Sincer, nici eu nu stiuthinking Asa ne-am obisnuitbatting eyelashes
De ce? nu iti place tanga?laughing

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu port tanga pentru ca nu suport.

| valThina a răspuns:

Eu port numai tanga, nu ma deranjeaza. m-am obisnuit pur si simplu cu ei si alte feluri de chiloti nu ii mai suport(doar in acea perioada). nu stiu de unde s-a auzit ca poti face infectii de la eilaughing)) tot material e si ala laughing)

| Ana a răspuns:

Eu nu port tanga, port boxeri happy

| funnygirl a răspuns:

Depinde cu c m imbrac... d obicei boxeriwinking

| Helvete a răspuns:

Eu una nu port. Ii detest, ma enerveaza si niciodata nu am inteles cum pot celelalte sa poarte asa ceva. Si oricum eu nu ma imbrac cu pantaloni din nu-stiu-ce material si stramti ca sa se vada in nu-stiu-ce fel, asa ca nici macar nu am de ce sa port. happy

| daminushh a răspuns:

Tie ti-ar placea cand iesi cu prietena ta pe strada, si e imbracata cu ceva mai stramt pe fundulet, sa i se vada 2 dungi nebune de la chiloti? Chiloti, nu boxeri sau altele. Eu port si tanga si boxeri, si faralaughing.

| dtte a răspuns:

Pai daca purtam lenjerie tanga, asta nu inseamna ca ne place noua in mod special(sau cel putin nu mie)! Este o necesitate si o chestie de estetica! Iti dai seama cum s-ar vedea la o fata daca ar purta niste pantaloni stramti si lenjerie normala? Dar sa stii ca a purta tanga are si niste dezavantaje!(cel putin asa mi-a spus mie medicul:risc de infectii)! Eu am renuntat in favoarea "boxerilor"! Te-am mai lamurit?

| dtte a răspuns:

Draguta valthina, cand am spus ca poti face infectii, nu am spus-o din cauza materialului(nu sunt chiar atat de inapoiata si nici tu atat de inteligenta incat sa crezi ca le stii pe toate)ci am spus strict ca asta mi-a spus mie un doctor ginecolog! Pentru ca, stii tu, exista o diferenta intre tanga si chilot normal, care nu este materialul ci faptul ca materialul acela sta toata ziulica bagat undeva! Dar nu stiu de ce ma obosesc aici pentru ca oricum tu n-ai sa intelegi!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eu nu port:d

| Ioanna2012 a răspuns:

Nu port pentru pur si simplu nu ii suport =] doar boxeriwinking

| ancuu a răspuns:

Eu port mai mult boxeri sau normali...
tanga nu port de multe ori ca ma deranjeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ratat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu, probabil ca le place sa fie pline de ciuperci si infectii genitale mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si port de un an numai tanga, deoarece nu ma deranjeaza, ma simt comod si nu ma intereseaza ce zice lumea, cred ca sunt invidiosi, de asemenea port sutiene.ma machez, imi fac manichiura cu oja de obicei roz si imi place sa port tanga, dresuri si colanti.ma fac mai sexy.deci ma consider ca si voi, o fata, dar am prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is baiat si port tanga pentru femei ca is foarte comozi.Ma simt bine in tanga. Si nu is gay big grin

| lar! a răspuns:

In general tanga, dar in perioada "speciala" boxeri.
happy

| 1234567890123456789012345678901234567890 a răspuns:

Pai depindecu ce te imbraci...si ai zis bine aste sunt niste intrebari ridicole...laughing