| Eeu a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Stiti careva vreun film documentar. am vazut astazi o parte la scoala. Era despre dependenta de droguri, nicotina si alcool. As vrea sa il vad tot.tot ce mai stiu este ca era in romana.si prezenta un barbat.si erau prezentate mai multe cazuri de persoane care au trecut prin asta iar acum sunt pe calea cea buna. Va rog frumos dati-mi raspuns daca stiti, vreau sa il vad. Multumesc anticipat.
P. S: raspunsu` cu filmul care il caut are fundita.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bowwow970 a răspuns:

Stiu de ce film documentar zici tu...noi l'am vazut intr'o vineri
foarte interesant...cum am iesit de acolo mi-am aprins o tigara m-am dus acasa si mai pe seara am iesit si m-am imbatat. deci e important sa inveti totul din acel film pentru a merge pe drumul cel bun. eu de cand am vazut acel film-documentar m-am lasat de vizionat filme documentar. deci trebuie sa intelegi corect mesajul.

| Eeu explică:

@bowwow970 nu e vorba ca vreau sa ma las de fumat sau de baut alcool canteodata.sunt doar curioasa laughing.