| 258D a întrebat:

am si eu o mica "problema". sa incep, trebuia sa ma vad cu prietenul meu iar eu i-am spus in gluma "hai ca vin eu la tine"si el a zis "vino". erau glume, la cateva zile m-a intrebat daca ma duc, si am acceptat. am ajuns, am intrat in dormitor la el, m-am asezat pe marginea patului, s-a pus si el tot asa, am vorbit vreo 2 min, dar nu ne nici unu parca nu indrazneam sa facem ceva. apoi eu am inrins mainile spre el, el m-a apucat si m-a tras in pat.am inceput sa ne sarutam, tot patu era al nostru. ma saruta pe gat, pe gura, ar fi dorit si pe sani, dar eu nu i-am dat voie. dar in timp ce ma saruta era peste mine, insa isi controla greutatea, ca altfel ma zdrobea. isi sprijinea greutatea in coate ori in genuchi, dar in tot acest timp, nici manutele nu prea si le tinea pe acasa, ma mangaia pe picioare, fund, dadea si pe la sani, dar eu ii dadeam mainile la o parte, desi ma mangaia la un moment a inceput sa si stranga, iar pe gat ii simteam respiratia asa o pofta, dorinta nu stiu cum sa explic. apoi trebuia sa plec, am mai stat putin in pat, m-am dat spre el sa-l sarut, el m-a tras aproape de corpu lui, si m-a pus in asa fel incat sa-i simt...ma cam speriasem putin, nu stiam cum sa reactionez.am ramas asa putin, apoi am zis "acum chiar plec"m-am intors sa-l sarut, iar el mi-a zis "vino"si foarte usor m-a tars peste el, m-am lasat si eu cu toata greutatea, si imi spunea "te pap"apoi ma strangea de mijloc si imi spunea "nu te mai las sa pleci"mi-a asezat bluzita, si mi-a dat drumu. am plecat. ce ziceti de comportamentul lui? ce era in mintea lui? vroia doar sex de facea asa? credeti ca simte ceva pentru mine? nu am facut sex pana acum, nici nu mi-a propus.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lilandy a răspuns:

Se juca cu tine laughing Care e problema daca iti pune mana pe sani? Fetelor nu va inteleg straight face

| zizzu8 a răspuns:

Stai linistita
e genul de baiat grijului si nu cred ca avea de gand sa ti faca ceva
si din cate ai spus, si din comportamentul lui tine la tine.
si nu e genul sa vrea doar sex
te vrea pe tine langa el, chiar daca pentru altceva ar mai fi nevoie sa astepte
:*

| Feiticeira a răspuns:

Uneori, cand baietii sunt foarte excitati nu isi dau seama ca exagereaza. Nu cred ca a vrut sa iti faca rau, dar in anumite momente, ei nu se mai pot controla. Daca ai simtit ca e vreun pericol pentru tine, fii mai atenta si nu mai sta singura cu el.

| 258D explică:

Cum adica ''se juk cu tine''ce intelegi voi prin asta?