| dyana_6840 a întrebat:

am si eu un laptop cu webcam in el si nu imi merge.imi puteti spune cum se instaleaza sau sa imi dati tutoriale in limba romana va rog. dau funtitza si vot la ceilalti.scuze de categorie dar este cea mai vizionatabig grin

Răspuns Câştigător
| elenushha a răspuns:

Incearca cu un program anume pentru camere..si eu am laptot cu camera incorporata, Toshiba, si folosesc un program numit splitcam, il gasesti p net gratis... mie asa imi merge. sper sa t ajute, succes