| Zuzi_5099 a întrebat:

... Buna, am un iubit foarte mofturos, imi puteti spune si mie cateva porecle dragute dar nu prea siropoase?! multumesc:*

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

De aici sa inteleg ca vine intrebarea "cums a fiu o iubita perfecta?"

Spune-i mai sa lase mofturile, astea-s pentru maimute! Care vor banane si li se ofera portocale in schimb!

Stai cu unul ca asta si apoi zici ca s-a despartit de tine! nu stiu ce motive, cu ce te incalzesc mofturile lui?

| anonim0015 a răspuns:

Poti sa-i spui pe nume sau o alintatura de la nume stiu si eu...fii inventiva.(Eu ma adreses cu CHUCKY-papusa diabolica cateodata - nu e siropos, dar depinde de fiecare.

| Zuzi_5099 explică:

Ehh m-am referit ca e mofturos la porecle din asteatongue...si dc am pus intrebarea aceea o sa gasesti raspuns ca am postat acum...