| silvia83 a întrebat:

anonimule nu sunt o persoana egoista cu sotul meu are libertate din plin poate asta ma si departat de el el cu prieteni si eu ...acasa nu este un sot rau dar! Ofera-i sotiei tale o noapte de neuitat daca e o fire romantica cu aceasta va doresc bafta

Răspuns Câştigător
| christabell a răspuns:

De fapt cred ca tu vrei sa-l recuceresti si nu ai incredere in tine.Sa stii ca nu vine totul pe tava.Il iubesti si te iubeste si el pe tine, dar vezi el are libertate si stie ca tu esti mereu acolo sa-l astepti.Cand ceri prea putin nu primesti nimic, cand ceri mult te mai ajungi cu ceva.Vezi cum zici? O noapte de neuitat?! De ce nu mai multe? Inafara de iesirile cu "prietenii"eu mai fi placand si altceva, ca doar de aia v-ati casatorit.Nu te comporta cu el ca si cand ai fi "mamica"lui, fii iubita lui, camarada lui.Preia subtil chiar tu initiativa si daca nu functioneaza treci la "artileria grea" laughingsedu-l! Nu te da invinsa daca crezi ca merita omul, aizis ca nu-i un sot rau.Nu stiu daca ai prins ideea, dar cred ca intelegi ca nu pot intra in detalii. Sper totusi ca nu o sa fluturi steagul alb al predarii!

2 răspunsuri:
| Diav0la a răspuns:

... dar se pare ca nu e bine... Nu vrei sa il recuceresti si in loc sa astepti tu ca el sa-ti ofere o noapte de neuitat sa ii oferi tu? Se zice ca daca nu ai asteptari de la cineva nu te poate dezamagi .asa incat... ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci mult silvia. o sa incerc asta.