| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi o idee buna sa fac si eu
un clip de genul : http://www.youtube.com/watch?v=-yifN3XylgM pentru iubita mea? De Valentine`s day? Ce parere aveti despre clipurile ca cel de mai sus? Dau fundita care imi da si ceva idei ce as putea sa ii cumpar, in afara de trandafir, inimioara de plus :) Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| XxSh0xFirexX a răspuns:

E o idee faina eu zic ca ar trebui sa te apuci bafta.

| ioana1600 a răspuns:

Dalove struck e superb... eu am vazut unu pe youtube da nu imi aduc aminte cum se numeste sad era un baiat si avea mesaje pe hartii! si tot schimba foile. frumos! cat despre alt cadou nu este nevoie, adica parerea mea este ca ajunge atat, trandafiri si video.succes

| MadDeyu a răspuns:

Daa este frumos la mine personal a mers, sincer cumpara un buchet de flori si scoate-o in oras adica sa fie langa tine si sa vada ca o iubesti din toata inima

| Ssoonnyy a răspuns:

Da clar ar trebui, o sa ii placa! happy

| ioana8481 a răspuns:

Ciocolata