| An0n1m94 a întrebat:

..as avea nevoie de sfatul unei fete in privat daca se poate referitor la daca ar trebui sa o las in pace sau sa ii dau mesaj.....ma poate ajuta cineva? Va rog

1 răspuns:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, nu sunt fata dar am zis să te ajut. Daca vezi ca fata incearca să te evite, sau poate nu incearcă. Nu o stresa, daca îi trimiţi un mesaj aşteapta pana iţi răspunde, nu ii mai trimite alt mesaj până cand nu iţi raspunde decât daca ai ceva important de spus, in general, fetele au nevoie de mult timp de gândire. Dacă incearcă să te evite, te sfătuiesc să o laşi in pace altfel vei ieşi tu prost.
Baftă!