| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy As avea o intrebarehappy! CUM SA SARUT! adica stiu ca trebuie sa ma apropii incet. sa deschid guta. inchid ochii ii sarut buzele. dar as vrea sa imi explicati putin >big grin:"

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Mihaiadamache a răspuns:

Nu e nimic de explicat, totul vine de la sine, o sa vezi ca o sa fie un moment magic.O sa te descurci, fii tu insuti! Succes!

| torsi a răspuns:

Mda... uite un sfat si sa il tii minte toata viata: GOOGLE IS YOUR BEST FRIEND! dai un search si gasesti tot ce vrei!winking
P.S.: Google.ul e mai destept decat orice baba!winking

| raducualex a răspuns:

Baga idu meu fisheralex 48 multa bafta :*