| YourSweetAngel a întrebat:

as vrea sa stiu dc exista vreun program ca sa pot trimite melodiile de pe calculator pe telefon[nu cablu...program]
P.S.am bluethoot dar nu merge sa le trimit de pe comp pe tel
va rog mult cat mai repede
funda:*

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există program, însă îți poți cumpăra un cititor de carduri.
Costă în jur de 15-30 lei, și poți transfera imaginile și melodiile foarte ușor.
Baftă!

neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista! Daca ai bluetooth in pc ->te conectezi la bluetooth telefon si faci transferul de fisiere!

Răspuns utilizator avertizat