| Miii a întrebat:

as vrea si eu statusuri despre curve, droguri, tigari, bautura. dar superr. nu toate panaramele. Gen : E numai muzică `n visele mele, pierdut prin ele, pun ajutoru` în ţigări, pe creier să mă spele!

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Sper sa iti placa astea:
~Dupa primul fum viata nu mai pare asa dura. E doar o impresie, deci mai trag o tura!
~Lasă la o parte problemele tale toate, trage incă un fum şi lasă-te pe spate.
~După un fum simte şi el senzatia, că noi preferăm tentatia, oricare ar fi destinatia.
~Azi invatam litera „J", copii. Adica: Jim, Jack, Johnny sau J&B!
~Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis love struck!
~Aşa că alungă grijile, ridică mâinile, agitatie, gălăgie, scoate foile, vreau să aud că strigă fiecare: " Dacă timpul curge, să curgă în pahare! "
~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!
~Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
~Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le-ai dat tot ce le’a trebuit si i-ai intors pe dos.
~Nu vorbesc frumos când îmi vine să-mi bag pe**a, asta înseamnă că nu pot să îmi ţin ura! Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!
~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!
~Sunt diferită de majoritatea. Poate din simplu’ fapt că mi-a plăcut si berea şi cartea!
~Relatia asta-i ca jointul ajuns la filtru. Zic: cat mai vrei sa trag sa ma frig ca tampitu`?
~Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!
~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.
~Eşti gândul meu bun, când mă ascund in fum şi spun că poate o să am cu tine un final de drum!
~Nu mai pune tu atâtea sentimente din prima că în scurt timp te lasă la pământ mai rău ca heroina.
~Te exprimi în lacrimi vărsate, asculţi o melodie şi te laşi uşor pe spate în acelaşi pat plin de păcate.
~Inca o tigare fumata,/Durerea tot nu e afectata,/Doar ochii par sa simta ceva/Caci lacrimeaza intr-una,/Poate ii deranjeaza fumul/Sau poate vad finalul...

13 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Fereasca satana.Am trait sa o aud si pe asta oh go on
Vrei statusuri despre droguri...dar intrebarea mea este tu sti ceva despre ele?happy crezi ca sunt chiar asa de bune la cevathinking

| AnNe a răspuns:

Biata...

| Miii explică:

Lool laughingrolling on the floor. Daca vreau statusuri asta nu inseamna ca ma droghez, fumez etc. laughing Ce minti aveti si voi retardatilor laughingrolling on the floor)
A ajuns TPU sa tina si membri prosti.laughingrolling on the floor
oh go on.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Retardata esti tu cu tot neamu tauwinking Nu te mai compara cu mine ca nu-mi ajungi nici macar la degetul mic asa ca vezi-ti de treaba ta copil fara viitor ce esti.

| Miii explică:

Da' ce te oftici asa? laughing)

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

De mere.

| aNOnim876887686786 a răspuns:

Vezi droguri pe platou ba, tu ramai panou ba, viata se scurge ca berea pe tricou!winking

| cristinutza43 a răspuns (pentru Glamour612):

Foarte misto statusurile asteawinking

| pinkyroxy a răspuns:

Adevarat ( miii) si eu fumez si etc si daca vrei statusuri cu draguri si etc nu inseamna ca te droghezi:*:*\

| Bulgaru_Raul_1998 a răspuns:

Legalaaa aia blana meen

| Bulgaru_Raul_1998 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Da fra

| Popescu_Albert_1998 a răspuns:

Sa am vecini trandifiri cu spini, crini lini, maslini si ciuperci cu psilocybin.

| Ursu_Gioni_1997 a răspuns:

NU.tine de mine sa te facom mai bun.chiar de eu aprind tigara tot TU o faci scrum