| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste statusuri cu tigari, droguri, alcool. Funda pentru cele mai bune.:*

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Watch out, we got a badass over here.

| libertat a răspuns:

Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o...
I dont think, I just drink!
am baut aseara 5 litrii de vin si am mancat un mar...si azi dimineata mi-a fost un rau de la marul ala
Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.
N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos... nici-o problema!

| Cuvântul1 a răspuns:

E o alta zi in care mi-am pierdut idea moralul e la pamant marijuana e cheia.