| pau2009 a întrebat:

BUNA! ati avut vreodata sentimentul care il exprima si aceasta piesa? : http://www.youtube.com/watch?v=BVnoQlsJaSk povestiti-ne si noua.

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce sa zic... draguta melodia, dar nu m-am regasit niciodata in ea.
nu am niciun sentiment.

| valy a răspuns:

. cum sa incep e frumoasa melodia.si am avut foarte mare legatura cu melodia asta...
Am fost candva cu o fata.si sa folosit de mine timp de 4 luni pana nu am mai putut suporta comportamentul. din pricina faptului ca ia iubea pe altcineva.si cu mine statea doar ca sa ii faca in ciuda respectivului.sau cand dorea sa cunoasca un adevarat comportament de prietenie.ca de la ala nu primea nimic.numai de la mine.eu eram colacul de salvaresad

| LCD a răspuns:

Si mie mi se potriveste...
ma indragostisem foarte tare de el.La inceput a fost totul ok, dar cu timpul s-a racit.era exact asa "din cand in cand te opresti la mine"
in sensul ca ma cuta doar cand avea el chef, ori o facea asa.de umplutura.Pentru mine a fost "primul pas" dar eu am fost doar... un "hotel". bine ca acum a plecat...(intr-o oarecare masura)

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Sincer? M`am dus imediat la WC... Srry big grin

| clauu a răspuns:

Nu

| danny_7173 a răspuns:

Din partea mea sentimentul exprimat de melodie este egal cu lipsa de hartie igienica de la buda daca vrei muzica adevarata ask hip-hop nu neaparat romanesc si american sau francez ala mai e misto