| Andruu_6391 a întrebat:

cam ce trebuie sa faca o fata intr-un sex "nebun"...pentru a-l face pe baiat sa se simta bine.Cum sa procedeze fata pentru un sex nebun? ce trebuie sa faca?

5 răspunsuri:
| dan36 a răspuns:

Depinde si de baiat.

| UbexFlo a răspuns:

Pai trebuie sa se impuna.happy

Eu de exemplu nu eram impunatoare si il lasam pe el sa faca toata treaba dupa care m-am gandit ca data viitoare ar trebui sa-l iau prin surprindere.tongue

Il iei frumos de la usa si il izbesti de usa, il saruti nebuneste, incepi sa-l dezbraci de acolo si dupa il tragi in pat.
Pana in pat trebuie sa fie dezbracat neaparat laughing
In pat trebuie sa iei atitudineUrca-te pe el si chinuie-l dar nu in sensul rau al cuvantului, schimba pozitiile fara sa te puna el si uite-te mereu in ochii lui.Il innebuneste asta happy Eventual si niste gemete ca alea nu strica.

| 2xM a răspuns:

Ii faci o felatie privindu-l ochi, succes garantat. Bafta!

| dan36 a răspuns:

Trebuie sal iubesti nebuneste.si sa faci tot ce poti in pat.sti tu mai bine.

| Jack a răspuns:

Baietii adora de obicei fetele care i-au atitudine! In sensul sa ii spuna baiatului ce si cum ii place, sa faca lucruri cei vin in cap si fara ca baiatul sa o roagehappy! Si plus un sex oral priiceput!