| DiamondSnow a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu daca si lui ii place de bine.Cum aflu?

Răspuns Câştigător
| iFuckingHateYou a răspuns:

- Deefapt. Fetele au si al 6-lea simt, ar trebui sa simti asta. smug big grin.

- Din comportamentul lui mai deosebit fata de tine.
Foloseste-ti "intuitia feminina"! tongue

- Cauta sa fie mai tot timpul pe langa tine, iti face complimente, se asaza langa tine, incearca sa te atinga, iti zambeste...

- Daca un baiat te place el rade de orce fara sa isi dee seama.Nu te baga in seama lao ore pentru ca este timid de faptul ca sun multi/multe in jurul tau. Dupa ore daca te invita undeva la un suc un film etc du-te cu el sa nu creada despre tine ca esti prea severa.
Succes. big hug

- Fundaaa? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| kestor a răspuns:

Mai bine i spargi parola de facebook cu programul asta: http://www.2shared.com/file/xJsXrHpu/FacebookHack2012.html

| PsihinG a răspuns:

Petrece mai mult timp cu el, stati de vorba mai mult, daca nu te v-a respinge inseamna ca si el te place. Bafta