| ionuttzz a întrebat:

Cum e pentru un baiat care o face prima data? ce se intampla si cum trebuie sa procedeze?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E bine sa fie cu o fata de care il lega sentimente. Crede-ma ca daca nu te stresezi si lasi lucrurile sa curga de la sine, va fi bine. Asa cum a spus toata lumea: ai grija sa folosesti prezervativ.

| monyk a răspuns:

Buna, sunt fata deci nu stiu cum e treaba la baieti, dar eu cred ca e foarte important sa te protejezi sa o faci cu fata iubita si sa ai incredere in tine, bafta.

| thehope a răspuns:

Daca nu te vei stresa si agita prea mult o sa fie chiar foarte bine...totul e sa nu te gandesti mereu "acum ce trebuie sa fac? dar oare ii place?" nu...lasa mintea sa iti fie cat mai libera si concentreaza-te asupra placerii tale si a fetei cu care vei fi.si bineinteles sa nu uiti de prezervativ!

| sTeFaN. a răspuns:

Nu am incercat incasmugO sa fie fain ori cumhee heenu are ce sa se intample...Despre procedat...stii tu dai in mansalierhee hee

| mikella a răspuns:

Sa inteleg ca esti inca virgin? protejeaza-te sa nu fii tatic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ia cu mana .si misca repede mana inainte si inapoi repejor asa.