| RenaTa_9463 a întrebat:

Cand am ciclu, si cand imi schimb tamponul imi place sa-l miros. E normal?

Răspuns Câştigător
| camelya_1945 a răspuns:

Asta este problema ta daca iti place miroase-l dar nu mai impartasi cu noi aceasta experienta laughing

48 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Tocmai mancam si eu ...mersi mult pentru aceasta informatie extradezgustatoarehappy

| Helvete a răspuns:

straight face You're sick! Nu stiu cat de normal e, dar e cam oribil, zic eu.

| Libelle a răspuns:

Doamne fereste...si pazeste si miluieste si toate cele

| Ioana2518 a răspuns:

Esti scarboasa fat`o:-&:-&

| Frogie a răspuns:

Eu zic ca nu, acum faci cum crezi... straight face

| Foxilikkkă a răspuns:

Da' te satisface atat de mult mirosul?
Nu, nu cred ca e ceva normal.
Dar na, fiecare cu ale lui...

| Marcelino a răspuns:

Lool! Mor de raslaughing. Nu e normal

| lolitaa a răspuns:

laughinglaughing. pune putin pe paine. mai fata esti extraordinara, ce iti trece prin cap

| Fn1613 a răspuns:

Yuck! asta-i gluma sau ce? imi vine sa vars :-&, macar nu mai spune in public!straight face

| Mjdolhfi a răspuns:

Chiar trebuia sa ne spui? Nu e normal.

| IrinaAndreea a răspuns:

Asta imi suna a gluma, dar daca chiar asa faci, cel putin tine pentru tine. chatterbox

| Shinen a răspuns:

OMG...straight faceMacar tine pentru tine. Nu cred ca e normal.straight facestraight face. Mai fato dar nu ti-e scarba cand mirosi?straight face

| KiddSimo a răspuns:

Nu as vrea sa ma pun in locul gagicului tau...laughing))

Doamne... mi-ai intors stomacul jurstraight face
Altadata cand faci tampenii d`astea absolut dezgustatoare numai zice si la altii ca te faci de rahat...

NU E NORMALlaughing))))

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca tie iti place parfumul... poate esti mai speciala si miroase a levantica si ylang-ylang. Ca alta explicatie nu gasesc. Miroase-l in continuare, dar mie sa nu vad maine-poimaine ca ne intrebi daca are ceva daca... Bleah, sper sa nu!

pa, pa.

| Ioana2518 a răspuns:

Eu daca eram in locul tau il mancamoh go on hai incerci?

| Crisu a răspuns:

@JustLoOkingArOund exista ceva sa nu faci? eu ma piswinking pe tinewinking
Nu e chiar ceva normal, dar poate e vreau stimul de'al tau de ati cunoaste organismul.oh go on

| KiTTy_8200 a răspuns:

Nu stiu cat de normal e. Mi se pare exagerat de gretos. Incearca sa te dezobisnuiesti de acest prost obicei.

| Simoni a răspuns:

Dai si 2 limbi laughing

daca mai contunui asa in careva luni pui si niste sare. piper. checiap. si urmeaza sa-l si mananci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti scarboasa fatoo'

| Zâmbărici a răspuns:

De ce nu-l si sugi?

| Lol_1641 a răspuns:

Pff, mancal si pleaca de pe TPU!

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

NU ESTI NORMALA! Ai probleme foarte serioase fetito! Vai de capul tau! not listening cow

| AndreeaaaaX a răspuns:

Doamnee fix acum cand mancam? Esti nuebuna la capp? Dai si o limba si le-ai facut pe toateelaughing! Mie mi`e o scarba numai cand il vad si tu il mirosi:-&:-&yackkk...Scarboas`ooo...

laughingrolling on the floor

Aveam si eu mancare in gura si mi-a venit sa vomit!

Nu nu e normal, du-te la un medic ai innebunit rau de tot...Mai bine pastrai informatia asta pentru tine te`ai facut de rasoh go on

| marya a răspuns:

rolling on the floor lollaughing maine poimaine poate ne zici ce gust are!

| Doa'Do a răspuns:

Ehee, noutati.Hmm, nu e normal.Sincer, tie ti se pare normal? E ca si cum as veni si eu si as zice ca... (Mai bine nu mai zic.) Draga mea, mai bine ai mirosi alte chestii... lumea e plina de mirosuri. Tu de ce ti l-ai ales tocmai pe asta?

| Cris_8138 a răspuns:

big grin mda

| georgiana_5779 a răspuns:

Te iei de mana cu jostlookingaround, faceti o salata din ce inghite ea mereulaughing)plus ce mirositi, plus niste peste strikt, si oleaca de ou clocit. si mankti sa aveti energie sa faceti ce ati facut si pana acumhappyp bune, dc puneti intrebari tampite?

| Bondarel99 a răspuns:

Eu cand vad o intrebare idioata imi vine sa dau click.in cazul meu stiu ca nu prea e normal dar incerc sa ma indrept

| cristianorudi7 a răspuns:

Daca te cheama renata da