| RenaTa_9463 a întrebat:

Cand am ciclu, si cand imi schimb tamponul imi place sa-l miros. E normal?

Răspuns Câştigător
| camelya_1945 a răspuns:

Asta este problema ta daca iti place miroase-l dar nu mai impartasi cu noi aceasta experienta laughing

48 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca tie iti place parfumul... poate esti mai speciala si miroase a levantica si ylang-ylang. Ca alta explicatie nu gasesc. Miroase-l in continuare, dar mie sa nu vad maine-poimaine ca ne intrebi daca are ceva daca... Bleah, sper sa nu!

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

@JustLoOkingArOund exista ceva sa nu faci? eu ma piswinking pe tinewinking
Nu e chiar ceva normal, dar poate e vreau stimul de'al tau de ati cunoaste organismul.oh go on

| Libelle a răspuns:

Doamne fereste...si pazeste si miluieste si toate cele

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce scarbos. mie chiar mi-ar fi rusine sa intreb asa ceva straight face serios

| raisa1993maria a răspuns:

Intreaba-ti si tu prietenele daca fac ca tine, eu cred ca esti un specimen uniclaughing, macar daca stii ca esti ciudata facand asta de ce ne spui si noua? ce raspunsuri credeai ca primesti? e scarbos sincer, alta data tine pentru tine!

| Frogie a răspuns:

Eu zic ca nu, acum faci cum crezi... straight face

| Ioana2518 a răspuns:

Esti scarboasa fat`o:-&:-&

| Ioana2518 a răspuns:

Eu daca eram in locul tau il mancamoh go on hai incerci?

| pwp a răspuns:

Poate esti vampir...

| Marcelino a răspuns:

Lool! Mor de raslaughing. Nu e normal

| cristianorudi7 a răspuns:

Daca te cheama renata da

| Foxilikkkă a răspuns:

Da' te satisface atat de mult mirosul?
Nu, nu cred ca e ceva normal.
Dar na, fiecare cu ale lui...

| KiddSimo a răspuns:

Nu as vrea sa ma pun in locul gagicului tau...laughing))

Doamne... mi-ai intors stomacul jurstraight face
Altadata cand faci tampenii d`astea absolut dezgustatoare numai zice si la altii ca te faci de rahat...

NU E NORMALlaughing))))

| Mjdolhfi a răspuns:

Chiar trebuia sa ne spui? Nu e normal.

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

NU ESTI NORMALA! Ai probleme foarte serioase fetito! Vai de capul tau! not listening cow

| Shinen a răspuns:

OMG...straight faceMacar tine pentru tine. Nu cred ca e normal.straight facestraight face. Mai fato dar nu ti-e scarba cand mirosi?straight face

| Doa'Do a răspuns:

Ehee, noutati.Hmm, nu e normal.Sincer, tie ti se pare normal? E ca si cum as veni si eu si as zice ca... (Mai bine nu mai zic.) Draga mea, mai bine ai mirosi alte chestii... lumea e plina de mirosuri. Tu de ce ti l-ai ales tocmai pe asta?

| Jadis a răspuns:

Pai multi au unele ticuri de a mirosii diverse obiecte. Dece sa nu fie normal? Daca tu vrei sa-l mirosi, nu e nimic. Daca vezi o floare, nu ai tendinta sa o mirosi? Acuma tu te-ai obisnuit asa si n-ai ce face. Daca vrei sa nu-l mai mirosi, incearca sa te dezobisnuiesti.

| Zazu a răspuns:

Cele care spun ca nu au facut asa, macar o data, sunt anormale! Este curiozitate, pe care trebuie sa ti-o satisfaci.

| marya a răspuns:

rolling on the floor lollaughing maine poimaine poate ne zici ce gust are!

| Zâmbărici a răspuns:

De ce nu-l si sugi?

| Katherine † Pierce a răspuns:

Oo, da...Si cand te gandesti ca eu tocmai mancam [mancare, nu...straight face].

| Fn1613 a răspuns:

Yuck! asta-i gluma sau ce? imi vine sa vars :-&, macar nu mai spune in public!straight face

| Helvete a răspuns:

straight face You're sick! Nu stiu cat de normal e, dar e cam oribil, zic eu.

| Cris_8138 a răspuns:

big grin mda

| DenysaLove a răspuns:

Tocmai mancam si eu ...mersi mult pentru aceasta informatie extradezgustatoarehappy

| Lol_1641 a răspuns:

Pff, mancal si pleaca de pe TPU!

| Andrre a răspuns:

rolling on the floor))
cum sa faci asta? straight face / dupa parerea mea nu e normal. thinking probabil mi'ar fi rusine sa intreb asta.